Şeker Sigorta, 2008’den beri bu isimle faaliyet göstermektedir. Öncesinde 1990’da Ticaret Sigorta adıyla Doğan Holding ve Türk Ticaret Bankası Emekli ve Munzam Sandığı Vakfı ortaklığında kurulan şirket, 300’ü aşkın Şekerbank Şubesi’ne sahip ve 1500’ü aşkın satış noktası mevcut.

Şeker Sigorta’nın sizin için en uygun teklifleri Egeser Sigorta’da. Teklif almak için tıklayınız!


Şeker Sigorta, güçlü insan kaynağı yapısı ve üstün hizmet kalitesiyle, 300’ü aşkın Şekerbank Şubesi aracılığıyla hizmet vermektedir. Şekerbank’ın Türkiye geneline yayılmış güçlü şube ağı yoluyla her müşteri segmentine ve her bölgeye ulaşan Şeker Sigorta’nın Şekerbank şubeleri ile birlikte 1000’i aşkın dağıtım kanalı bulunmaktadır.

Şeker Sigorta yeniden yapılandırıldığı 2012 yılında bu yana risk seçimine dikkat ederek , düşük riskli segmentelere yönelerek, etkin hasar kontrolü yaparak , hasar maliyetlerini azaltarak ,insan sermayesine ciddi yatırımlar yaparak , sektörde sıra dışı ve tercih edilen sigorta şirketlerinden biri olma hedefleri doğrultusunda , emin adımlarla ilerlemektedir.

Egeser Sigorta’dan Şeker Sigorta gibi en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını karşılaştırın, bütçenize en uygun sigortayı seçin. İsterseniz 0212 570 2004 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, sigorta uzmanlarımızın yardımıyla teklif alın.

Zurich Sigorta kasko ve trafik sigortası ürünlerine Egeser Sigorta avantajları ile ulaşabilirsiniz.

Kuruluşundan bu yana, hep ileriye doğru ve global bir bakış açısına sahip olan Grup, İsviçre’de hayat dışı sigorta ürünleri sunan ilk sigortacı, 1912’de ise ABD’deki ilk kıta Avrupası sigortacısı olmuştur. Yıllar geçtikçe Zurich Sigorta tüm dünyaya yayılmıştır. Zurich Sigorta, hissedarlarına daima en karlı sonuçlar veren, seçmiş olduğu hayat dışı sigorta ve hayat sigortası pazarlarında lider ve global bir sigorta grubu olmayı hedeflemektedir. Bu şekilde; müşteri, acente ve brokerleriyle sağlam ilişkiler kurarak çalışanlarına da teşvik edici fırsatlar sunmaktadır.

0212 444 47 26
Web : http://www.sbnsigorta.com.tr/
Adres : Esentepe Mahallesi Büyükdere Cad. Metrocity A-Blok Apt.No:171 A/2 P.K.34394 Şişli-İstanbul
Telefon : 0212 373 83 00
Faks : 0212 373 83 83
E-Posta :info@sbnsigorta.com.tr