Egeser Sigorta, 2012 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kısa sürede isminden söz ettirmeyi başaran Egeser Sigorta sektörde yerini almıştır. Kurulduğu günden bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerinin her türden risklerini belirlemek için gayret gösteren, bunları kategorize ederek değerlendiren ve doğru sigorta ürünü ile maksimum güvence sağlayarak, hizmet kalitesinde yakalamış olduğu bu yüksek çizgiyi daha da yaymak adına büyüme kararı almış ve yeni şubeler ile çok daha fazla sigortalıya ulaşmıştır.

     Güvenilir, ulaşılabilir ve güçlü potansiyeli ile ülkemizin en iyi acentelerinden olmayı hedeflemiştir. 20 sigorta şirketi ile çalışmakta olan Egeser Sigorta faaliyetlerini uzman kadrosu ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için hedefleri doğrultusunda başarılı bir şekilde ilerlemektedir. Misyonumuz, çözüm ortaklı ve kaliteli hizmetlerimizle tüm Türkiye’ye dağıtılmış olan şubelerimizle yaygınlaşmaktır.

     Hizmet kadrosunda alanında uzman, dinamik ve yüksek bilgi sahibi isimlerden oluşmuş, bu topluluğa en son teknolojik imkanlarla çalışma imkanı sağlamış, bu sayede oluşturduğu portföyünde yakaladığı branş çeşitliliği ile sektörün yükselen yıldızı haline gelmiştir. İlkeli ve bilinçli sigortacılık anlayışını tüm Türkiye’ye ulaştırmayı kendine vizyon kabul etmiştir.