EGE SER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. İzmir’de olup,
Müşteri memnuniyeti: Önceliğimiz müşterilerimize sahip olduğumuz kaynakları en etkin şekilde kullanarak en iyi hizmeti vermektir.

Çalışan memnuniyeti: Çalışanlarımızı başarının temelini oluşturan en önemli kaynak olarak görüyoruz. Bu nedenle çalışanlarımıza teknolojik yenilikleri izleyerek gerekli kaynakları yaratma, oluşturduğumuz eğitim programları ile iç iletişimi, takım ruhunu, yaratıcılığı ve kendini müşterinin yerine koyarak empati yeteneklerini geliştirme imkanı sağlıyoruz. Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerinin devamlılığı başarılarımızın ilk ve vazgeçilmez ilkesidir.

Sürekli iyileştirme: Her zaman hedefimiz sürekli teknolojik gelişimle olası hataları meydana gelmeden önlemektir. Şirketimizin günü yakalayıp bir adım daha öne geçebilmesi için sunduğumuz hizmetlerimizi, Neza Sigorta özel ilklerimizi ve sektördeki yerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Güvenilirlik: Hizmetlerimizi yerine getirirken müşterilerimizin bize emanet ettikleri bilgilerin bütünlük ve güvenliği için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

İş Başvurusu
İnternet ve finans dünyasını yakından tanımak ve kariyerinizde daha ileriye gitmek isterseniz ailemize katılın.

egesersigorta.com.tr