Quick IncomingSeyahat Sigortası Teminatları

Yurt dışından Türkiye’ ye turistik ve ticari geziler için gelecek yabancıların Türkiye seyahatlerinde karşılaşabileceği acil sağlık problemleri teminat altında.

Turistik ve kısa süreli ticari vize başvuruları kapsamında yurt dışından Türkiye’ ye seyahat edecek yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de yapacakları seyahatleri Quick Incoming Seyahat Sigortası ile teminat altında.

Yabancı misafirlerimizin Türkiye Seyahatlerinde acil sağlık problemi ya da herhangi bir kaza yaşaması durumunda, ayakta tedavi ve hastane harcamaları Quick Incoming Seyahat Sigortası tarafından karşılanır.

Bunların yanında Tıbbi Nakil Teminatı, Sigortalının Tıbbi Nedenlerle Geri Dönüş Teminatı gibi ihtiyacınız olacak hizmetler de poliçe kapsamındadır.

Vefat halinde cenaze nakil masrafları da Quick Incoming Seyahat Sigortası sorumluluğundadır.

Yaş sınırı; 0-70 yaş olup, küçükler anne veya babalarının sigorta ettiren olması kaydıyla sigortalanabilir. 71 yaş ve üzeri kişiler sigorta kapsamı dışındadır.

Teminatlar*Limitler
Tıbbi Tedavi30.000 EUR
Tıbbi Nakil30.000 EUR
Tedavi Sonrası İkametgaha Dönüş30.000 EUR
Cenaze Nakli30.000 EUR
Kayıp Bagajın Bulunup UlaştırılmasıBilgi ve Organizasyon
Acil Mesajların İletilmesiSınırsız
Tıbbi Bilgi ve DanışmaBilgi ve Organizasyon
Seyahatin İptaliTur Bedeli ile Sınırlı
Acente İflas ve Taahhüdün Yerine Getirilmemesi*
(*) İsteğe bağlı teminat
Tur Bedeli ile Sınırlı

* Teminat kapsamı ve tutarlar hakkında detaylı bilgi için Quick Incoming Seyahat Sağlık Sigortası Teminat Açıklamaları ve Klozları dokümanını inceleyebilirsiniz.

Incoming Seyahat Sigortası neden yaptırılmalı?

Yurt dışından gelen yabancılar için bilmedikleri bir ülkede başına gelebilecek hastalık veya yaralanma sonucu tıbbi tedavi, nakil ve vefat durumunda poliçe limitleri ile koruma sağlar.

Incoming Seyahat Sağlık Poliçesi neleri kapsamaktadır?

Quick Sigorta, seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında meydana gelen bir kaza veya önceden mevcut bir duruma bağlı olmayan hastalık hali sonucunda, planlanan seyahat süresi dışında meydana gelmemesi kaydıyla, sigortalıya, poliçede belirtilen teminatları sağlar.

Türkiye'de meydana gelen sağlık giderlerim için nereye başvuracağım?

Türkiye'de gerçekleşen sağlık giderlerinizin evrakları Quick Sigorta Genel Müdürlük adresine iletmeniz halinde fatura bedeliniz ve giderleriniz sağlık sigortası poliçe şart ve uygulamalarınız çerçevesinde karşılanacaktır.

Incoming Seyahat Sağlık Poliçem her türlü sağlık harcamamı karşılar mı?

Quick Incoming Seyahat Sağlık Sigortası sadece seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında meydana gelen bir kaza veya önceden mevcut bir duruma bağlı olmayan hastalık hali sonucunda ortaya çıkan tedavi ve nakil giderlerinizi karşılar. Poliçe satın almadan önceki dönemde mevcut bulunan hastalıklar poliçe kapsamı dışındadır.

Incoming seyahat sağlık sigortası ne kadar süre geçerlidir?

Seyahat sigortanızın geçerli olduğu tarih aralığı poliçenin üzerinde yazılı olan tarihlerdir.


Selected Value: 1
Kullanım Sözleşmesini okumak için tıklayınız!