Bireysel Sağlık Sigortası

Bireysel sağlık sigortası kişinin kendini her türlü konuda, başına gelebilecek her türlü tehlikede, kazada koruma altına alma yöntemidir.

Kişi herhangi bir rahatsızlıktan dolayı hastanelere gitse eğer ki kişinin bireysel sağlık sigortası var ise tedavinin hepsini onlar karşılıyor ve siz hiçbir ücret ödemeden her türlü avantajdan, sağlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu da bireysel sağlığınız açısından önemli bir etkendir. Çünkü sağlık sigortanız yok ise bu gibi tedavileri istediğiniz şekilde ve ücretsiz bir şekilde alamazsınız. Bunun için bireysel sağlık sigortası gereklidir.Bireysel sağlık sigortanız bazen işverenler tarafından yatırılırken, bazen de işverenler tarafından sigorta yatırılmaz. Bu gibi durumlarda sizler gidip gerekli sigortanızı kendiniz yatırabilirsiniz. Bu şekilde sizin de kendinize ait bir sağlık güvenceniz olabilir. Bireysel sağlık sigortasının size en fazla yararlı olduğu yerler hastaneleredir. Eğer sigortanız var ise hastanelerde her türlü tedaviden hiçbir ödemek ödemeksizin yararlanabilirsiniz. Bu da sağlığınız açısından önemli bir noktadır. Kişi bu sigorta ile eczanelerde de büyük bir avantaj sahibidir. Kendisi için gerekli olan ilaçları bazen kendi ücret ödeyerek, bazen de sigortanın karşılaması ile alabilir. Bu şekilde herhangi bir sağlık problemine gerekli her türlü ilaca sahip olabilir.

 Bu da paranızın cebinizde kalacağı anlamına geliyor demektir. Bireysel sigorta size daha birçok alanda yardımcı olabilmektedir. Bu neden ile sağlığınız için herkesin bir bireysel sağlık sigortasına ihtiyacı vardır. Yani bireysel sağlık sigortası hayat kurtarır.

1

Medikal Yardım
Acil olan veya olmayan sağlıkla ilgili her türlü konuda yanınızdayız.

2

7 / 24 Doktorum
7/24 doktorum hizmeti ile doktorunuz her an yanınızda!

3

Ücretsiz Check Up
Fark ücreti ödemeden ücretsiz check up yaptırın, sağlığınızı kontrol altına alın.

4

Diş Paketi
Diş sağlığı ve tedavisine yönelik birçok hizmette sağlık sigortanız yanınızda!

5

Geniş Anlaşmalı Kurum Ağımız
Geniş anlaşmalı kurum ağımız ile dilediğiniz SGK anlaşmalı doktor ve özel sağlık kurumunu seçebilirsiniz.

Kullanım Sözleşmesini okumak için tıklayınız!
Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Bölümümüz İçin Tıklayınız!