Çağatay Evcil Hayvan Mamaları A.Ş

Çağatay Evcil Hayvan Mamaları ve Yem Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. 1982 yılında; 26 yıllık iş hayatında özel sektörde teknik müdürlük, işletme müdürlüğü, fabrika müdürlüğü, genel müdürlük ve danışmanlık yapmış; ayrıca bu süre içerisinde Türkiye’de 8 adet fabrikanın proje çizimleri, kuruluşu ve devreye alınmasını sağlamış olan Oktay ÇAĞATAY tarafından, ticari bir şirket olarak kurulmuştur.
By Kepi

2001 Yılında faaliyet göstermeye başlayan By Kepi; bugün 300’ü aşkın profesyonel çalışanı ile 17.000 m2’lik kapalı bir alanda hizmet veriyor.

İzmir Sarnıç’ta bulunan fabrikası; mobilyada “haute couture” biçiminde verdiği hizmet ile, Türkiye’de örneği olmayan en büyük kapasiteye sahip fabrika olma özelliği taşıyor.

Alucorex Aluminum

Alucorex Aluminum 1968 yılında, Erdinçoğlu Teknik Profil Komandit Şirketi unvanı ile İstanbul Kapalıçarşı’da ticaret hayatına başlamıştır. Uzun yıllar sektörde edinilen tecrübeler neticesinde, yeni bir oluşuma gitme kararı alan şirketimiz, 2009 yılında Alucorex markası adı altında, Ankara ve İstanbul’da faaliyetlerine devam etmiştir. Alüminyum Profil imalatı ve tasarım konusunda; duşakabin, tente, mobilya, soğutma, korkuluk, dorse profilleri ağırlıklı olmak üzere daha başka pek çok sektörde faaliyet göstermektedir..
Dasif İnşaat

1997 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan DASİF, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle mükemmel yaşam alanları yaratmaktadır. İnşaat sektöründe 20 yıldan bu yana 2124 konut ve 517 işyeriyle toplamda 354.300 m2 alana sahip konut ve işyeri projelerini başarıyla tamamlayan DASİF, çalışmalarında son teknolojiyi kullanarak, iş güvenliği ve çevre konularında da gereken duyarlılığı göstermektedir.
Dülger İnşaat

Uysal Madencilik

Uysal Madencilik 1970 yılından günümüze hizmet vermekte, 2019 yılı itibari ile 300 kişilik işçi kadrosuyla yüksek kalorili kömür üretimi yapmakta, üretim alanında yapmış olduğu yatırım ve yenilikler ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Dinamik, sürekli gelişen, eğitimli ve deneyimli personellerimiz ile tüketiciye en doğru ve en hızlı şekilde, yüksek nitelikli, standartların üzerinde ürün sunmak kalite anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Yıllık 500.000 ton kapasiteli üretim yaparken çevreye verdiğimiz önemi de ülkemiz genelinde düzenlenen “Yılın Çevre Dostu Kobi Ödülü” dalında almış olduğumuz “Birincilik” ile tescilleyerek, ülkemizin kalkınmasına maksimum derecede katkı sağlamakta ve her geçen gün büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir.
İZFAŞ

İZFAŞ 17 Şubat 1923 tarihinde düzenlenen 1. İzmir İktisat Kongresi ile birlikte düzenlenen “Yerli Malları Sergisi”, İzmir Enternasyonal Fuarı’nın ilk adımları olmuştur. Fuar ; 1927 yılında İzmir 9 Eylül Sergisi, 1928 yılında İzmir 9 Eylül Sergisi, 1933 yılında 9 Eylül Panayırı, 1934 yılında İzmir Beynelmilel Panayırı ,1935 yılında İzmir Beynelmilel 9 Eylül Panayırı olarak düzenlenmiştir.
Ünlü Boya

Ünlü Boya’nın temeli, Sayın Hasan ÜNLÜ’nün 1968 yılında ticari hayata girmesi ile şekillenmeye başlamıştır. On yıllık özverili çalışma sonucu 1978 yılında ÜNLÜ BOYA Sanayi ve Ticaret Ltd. şirketinin fiili tesisi ve ticaret hayatına başlaması sektörde bir dönüm noktası olmuştur.
FOLKART

Folkart, 2006 yılında Saya Grup tarafından kurulmuştur. Kalite, estetik ve konforu en üst düzeyde buluşturarak seçkin bir mimarinin yeniden biçim verdiği lüks kavramına farklı bir bakış açısı getiren Folkart Yapı; varlığını tamamen müşteri memnuniyetine adamıştır.
İpek Salça

1992 yılında salça üretimine başlayan ÇELENLİOĞLU GIDA, Akhisar bölgesinde domates ve biber ekilişinin öncülüğünü yapmış ve çiftçimize, ilçemize büyük katkıda bulunmuştur. Akhisar da kurduğumuz tesisimizde domates ve biber salçası üretimine, konserve grubunu ve zeytini de ekleyerek yöreye ürün çeşitliliği olarak vizyon katmıştır. Her zaman kapasitesinin tamamını kendi markalarıyla üretim yapmayı ilke edinen ÇELENLİOĞLU GIDA İpek, Sultan ve Sedef markalarını tescil ettiren yurtiçi ve yurtdışı pazarında piyasaya sunmaktadır.
İzpa Palet

2002 yılında kurulan İZPA PALET, bugün İZMİR – Pınarbaşı’nda bulunan 1500 metrekare kapalı, 2000 metrekare açık alanda 40′a yakın personeli ile; ahşap ambalaj sektöründe profesyonel kadrosu ve geniş lojistik imkanlarıyla Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.
Medusa Yatırım

Medusa Yatırım 2002 yılında kurulmuş olup başta Gıda Sektörü olmak üzere pek çok alanda hizmet vermektedir. Medusa Yatırım olarak; 2.000 m2 ‘ lik modern tesislerimizde 27 tecrübeli personelimiz ve geniş araç filomuz ile teknolojideki yeniliklerin izinde güvenilir,hızlı ve hijyenik bir şekilde ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.
Volkan İtfaiye

İtfaiye aracı üretmek amacıyla 1974 yılında İsa Tecim tarafından kurulan Volkan İtfaiye, İzmir’in Gaziemir ilçesinde 50 m²’lik bir alanda 8 kişi ile üretime başlamıştır. Volkan İtfaiye’nin “Tehlike anındaki hislerinizi biliyoruz” mottosuyla hareket eden serüveni, maddi kaygılardan uzak hayat kurtarabilme çabası hep daha iyisini yapmayı gerektirmektedir ve bunu yapmaktadır. 1978’de kendi yangın pompasını üretmeye başlamıştır.
Sevimli Deri

SEVİMLİ DERİ markasıyla 1967 yılında İzmir’de üretime başladık. Fabrika binamız 12.500 m2 kapalı alana sahiptir. Üretim kapasitemiz yıllık 600.000 m2 bitmiş ayakkabılık ve çantalık deridir. İmalatımız oğlak, kuzu ve süt dana derisinden yüksek kalitede işlentiyle gerçekleştirilmektedir. Sevimli Deri olarak, kalitede her gün bir önceki günden daha iyiyi üretmeyi şiar edindik. Müşterilerimize hizmette, kalitede ve standartta süreklilik en önemli prensiplerimizdendir. İstanbul’da Merter ve İtalya’da Milano showroomlarımız ve satış yerlerimizle Avrupa ve Uzakdoğu’nun en büyük ayakkabı ve çanta markalarının deri ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Müşterilerimizle her yıl Lineapelle Milano ve APLF Hongkong fuarlarında sezon ürünlerimizi tanıtmak üzere buluşuyoruz.
EMSAŞ

1975 yılında ana imalat konusu “Orta ve Yüksek Gerilim Elektrik Malzemeleri ve Elektrik Panoları” olarak İzmir’de kurulan firmamızda uzun yıllar boyunca elektrik panoları, seksiyoner, özengili şalter, parafudur ve kablo başlığı üreterek Türkiye genelindeki elektrik kurum ve kuruluşlarına hizmet vermektedir.
Orne Home

1960’larda yola çıkarken amacımız; her zaman en kaliteliyi sunmak ve tasarlamaktı. Yıllar içinde geldiğimiz noktadan bakınca görüyoruz ki; bu amacımıza ulaşmış ve Türkiye’nin en kapsamlı üretim sahasına sahip, kişiye özel mobilya üretiminde zirvede yer alan büyük bir markası olmuşuz. Bu sebeple geçmişimizden gelen güvenle geleceğe doğru şimdi daha da büyük adımlar atıyoruz.
Orne Home

İZULAŞ Nisan 1990‘da faaliyete başlamıştır. Eshot’un sermaye payı olarak devrettiği 29 adet 5.90 Man marka otobüslerle ilk seferlerine başlayan şirketimiz , 1990 yılında BMC A.Ş.’den alınan 10 adet Fatih marka otobüs ve 25 adet Ikarus marka otobüs alımları ile filosunu genişletmiştir. Şirketimiz, kuruluşunun ilk yıllarında metropol alanı dahilinde akaryakıt istasyon işletmeciliği, gaz servisi hizmeti, otopark isletmeciliği hizmetleri de vermiştir. Filonun ve faaliyet alanının genişlemesi ile İzmir’in çeşitli semtlerinde atölye ve garajlar kurulmuştur. Kuruluşta ortağımız Eshot Genel Müdürlüğü’nün sermaye payı olarak aktardığı otobüslerle faaliyete başlayan İzulaş; bugün 300 otobüs ile hizmetlerine devam etmektedir.
İzbeton

1990 yılında faaliyete başlayan İzbeton A.Ş, İzmirlilerin konforlu bir hayat sürmesi için tüm imkânlarını seferber etmektedir. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin stratejisi doğrultusunda, Fen İşleri Daire Başkanlığı ve İZSU Genel Müdürlüğü ile müşterek bir şekilde çalışan kurumumuz; İzmir Büyükşehir Belediyesi ve diğer İzmir belediyeleri başta olmak üzere, İzmir’deki özel kurum ve kuruluşların ulaşım ve altyapı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Çapğaş Yem

Çağpaş Yağ Yem Hayvancılık Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret 1998 yılında; Sayın Oktay ÇAĞATAY tarafından, ticari bir şirket olarak kurulmuştur. Firmamız İzmir’de tarım ürünlerinin toptan ve perakende olarak satışı alanında müşterilerine güvenilir hizmet sunmaktadır.
Ege İlke Otomotiv

Soma Belediyesi

Tankar Akaryakıt

Ülkemizde aile şirketlerinin uzun ömürlü olmadığı algısını kıran TANKAR, aile bireylerinin ve büyük çınar Hasan Tan’ın 50 yılı aşkın ticaret tecrübesi ile temeli: sevgi, saygı, özveri, çalışkanlık dürüstlük ve birliktelik ilkelerine dayanan bir şirkettir. Ailemiz, 1980 yılında ticari hayatına başlamış ve aile şirketimizi 1997 yılında “TANKAR OTOMOTIV PETROL GID.TEKS.HIZ.INS.SAN.VE TIC.LTD.STI” adıyla İzmir Bornova’ da kurmuştur. Bu şirket etrafında toplanan 8 adet gurup şirketi ile birlikte farklı alanlarda, ülke çapında hizmet vermeye devam etmektedir.
Ege Trade Pazarlama A.Ş.

1991 yılında faaliyetine başlayan Ege Trade ve Pazarlama A. Ş. profesyonelliği, yılların getirdiği bilgi birikimi, donanım ve tecrübesi, müşteri merkezli çalışma stratejisi, çağdaş ve vasıflı iş gücü, güvenilir dış ilişkileri, iştirakleri ve bağlı ortaklıklarıyla gerçekleştirdiği sağlam işbirliği ile Türkiye’de pek çok üretici firmanın ürünlerini dünya pazarları ile buluşturmakta, her türlü malın ithalat ve ihracatını, re-export ve transit ticaretini yapmaktadır. Uluslararası bir Dış Ticaret Şirketi olarak, her türlü ürünün aktif şekilde ithalat ve ihracatını yapmakta, müşteri taleplerini karşılamakta, gerekli olan finansmanı sağlamaktadır.
Genel içinde yayınlandı